Końcowe wyniki zawodów 2016-09-24 14:52:20
MŚ średni dystans
===SZBnO============================================Orienteering Organiser 2006===
Końcowe wyniki zawodów: K10N 2.9km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Polewka Julianna Kometa Gliwice S282461 22.29 + 0.00
2.Stanik Laura Sparta Czyżowice S03 22.47 + 0.18
3.Wójtowicz Daria Indywidualnie IND 25.43 + 3.14
4.Pijar Maja UKS Trójka Mikołów S04 25.47 + 3.18
5.Jarosz Oliwia SP36 Gliwice SPG 25.52 + 3.23
6.Myśliwiec Aleksandra SP7 Gliwice SP7 27.08 + 4.39
7.Kapler Paulina UKS Trójka Mikołów S04 27.38 + 5.09
8.Wiktoria Wiktor SP36 Gliwice SPG 27.41 + 5.12
9.Kloc Melania SP36 Gliwice SPG 27.48 + 5.19
10.Arwaj Samanta SP36 Gliwice SPG 28.52 + 6.23
11.Martyńczak Alicja SP7 Gliwice SP7 29.16 + 6.47
12.Pieszczek Julia UKS Trójka Mikołów S04 30.34 + 8.05
13.Malicka Natalia SP36 Gliwice SPG 31.20 + 8.51
14.Borysów Natalia Kometa Gliwice S28 35.46 + 13.17
15.Strzelczyk Barbara UKS Trójka Mikołów S04 41.15 + 18.46
16.Krajewska Aleksandra SP7 Gliwice SP7 48.57 + 26.28
17.Dziuba Justyna SP7 Gliwice SP7 52.38 + 30.09
Kampa Magdalena UKS Trójka Mikołów S04 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K12A 3.6km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Niessner Pola WKS Wawel Kraków K303651 12.53 + 0.00
2.Słońska Antonia WKS Wawel Kraków K303190 13.41 + 0.48
3.Leśniak Matylda Kometa Gliwice S283406 14.52 + 1.59
4.Kiliszewska Gabiela WKS Wawel Kraków K303761 14.59 + 2.06
5.Królikiewicz Hanna WKS Wawel Kraków K303191 16.01 + 3.08
6.Błaszczok Emilia Sparta Czyżowice S03 19.35 + 6.42
7.Hilaszek Amelia Kometa Gliwice S28 25.31 + 12.38
8.Szpyt Sandra Kometa Gliwice S283237 30.55 + 18.02
9.Blutko Natali Sparta Czyżowice S03 31.34 + 18.41
10.Student Dominika Sparta Czyżowice S03 32.34 + 19.41
11.Kozłowska Paulina Kometa Gliwice S28 35.08 + 22.15
12.Golenia Julia Kometa Gliwice S283718 45.47 + 32.54
Koczy Oliwia Sparta Czyżowice S03 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K12B 3.4km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Piaścik Joanna Kometa Gliwice S28 21.58 + 0.00
2.Lamparska Maja WKS Wawel Kraków K30 23.35 + 1.37
3.Milik Inga UKS Trójka Mikołów S04 24.27 + 2.29
4.Kochoń Julia Kometa Gliwice S28 27.51 + 5.53
5.Socha Barbara WKS Wawel Kraków K303676 38.39 + 16.41
6.Arwaj Julia Kometa Gliwice S28 49.57 + 27.59
Końcowe wyniki zawodów: K14A 4.8km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pogoda Kinga Kometa Gliwice S282490 31.55 + 0.00
2.Wójcik Natalia WKS Wawel Kraków K302992 33.49 + 1.54
3.Nyga Julia Kometa Gliwice S282986 35.51 + 3.56
4.Polewka Aleksandra Kometa Gliwice S282462 36.35 + 4.40
5.Sobel Natalia Kometa Gliwice S282491 38.21 + 6.26
6.Starowicz Aleksandra UKS Trójka Mikołów S04 38.32 + 6.37
7.Kranc Wiktoria Reflex Rybnik S51 40.51 + 8.56
8.Jaroń Wiktoria WKS Wawel Kraków K30 41.29 + 9.34
9.Czapska Wiktoria Kometa Gliwice S283227 42.48 + 10.53
10.Misztal Paulina Słoneczko Żory S02 45.02 + 13.07
11.Grzesło Kornelia UKS Trójka Mikołów S04 51.45 + 19.50
12.Łabuzek Marta WKS Wawel Kraków K303762 65.24 + 33.29
13.Weisman Monika Słoneczko Żory S02 71.29 + 39.34
Bartoń Natalia Kometa Gliwice S282589 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K16 5.6km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Biederman Adrianna WKS Wawel Kraków K301509 25.06 + 0.00
2.Garbacik Maja WKS Wawel Kraków K301585 32.32 + 7.26
3.Topór Magdalena WKS Wawel Kraków K302935 34.26 + 9.20
4.Kozłowska Olga UKS Patria Młynne K312271 34.43 + 9.37
5.Kozłowska Maria UKS Patria Młynne K312270 44.18 + 19.12
6.Łabuda Wiktoria Kometa Gliwice S282233 68.55 + 43.49
Weisman Wiktoria Słoneczko Żory S02 NKl
Koncka Laura Reflex Rybnik S51 NKl
Wilczek Elżbieta Słoneczko Żory S02 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K18 5.4km 0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kozłowska Wiktoria UKS Patria Młynne K312269 45.08 + 0.00
2.Porada Lilianna Reflex Rybnik S512045 54.42 + 9.34
Końcowe wyniki zawodów: K21 6.8km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Wysocka Malwina KS OK! Sport W02786 44.41 + 0.00
2.Kasza Izabela Reflex Rybnik S51661 48.48 + 4.07
3.Kost Aleksandra UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 65.03 + 20.22
Końcowe wyniki zawodów: K35 5.4km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Kozłowska Jolanta UKS Patria Młynne K312841 44.48 + 0.00
2.Lamparska Iwona Indywidualnie IND 56.40 + 11.52
3.Wiercioch Helena Indywidualnie IND 58.30 + 13.42
4.Syryjczyk Marta UKS Trójka Mikołów S04 59.04 + 14.16
5.Słońska Bogusława WKS Wawel Kraków K303655 63.16 + 18.28
6.Milik Izabela UKS Trójka Mikołów S04 67.47 + 22.59
Końcowe wyniki zawodów: K45 5.6km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Czerkawska Urszula Indywidualnie IND1495 37.46 + 0.00
2.Musiał Izabela DXN Tychy DXN 46.31 + 8.45
3.Polewka Beata Kometa Gliwice S282460 47.16 + 9.30
4.Bogucka-Jaroszek Anna Team 360 T362245 89.55 + 52.09
Końcowe wyniki zawodów: K55 4.8km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Wysocka Jolanta Kometa Gliwice S282181 46.13 + 0.00
2.Wojarska Kamilla Bielsko-Biała O-Team BBO 69.40 + 23.27
Końcowe wyniki zawodów: KM10R 3.4km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Hyla Natalia LUKS Azymek Zdzieszo O47 18.23 + 0.00
2.Masny Przemysław UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 20.29 + 2.06
3.Stopczyńska Julia Sparta Czyżowice S03 21.57 + 3.34
4.Zastęp III 16 DH im Żwirki i Wi ZHP 26.14 + 7.51
5.Wójtowicz Jakub Indywidualnie IND 32.39 + 14.16
5.Ćmok Mikołaj Reflex Rybnik S51 32.39 + 14.16
7.Wowra Kamil Reflex Rybnik S51 32.40 + 14.17
8.Reck Mateusz Reflex Rybnik S51 35.20 + 16.57
9.Dziedzina Bartłomiej Reflex Rybnik S51 35.37 + 17.14
10.Zastęp I 16 DH im Żwirki i Wi ZHP 36.12 + 17.49
11.Leonard Koziołek Indywidualnie IND 36.42 + 18.19
12.Zastęp II 16 DH im Żwirki i Wi ZHP 52.32 + 34.09
13.Lewandowska Małgorzata ATZ Racibórz ATZ 84.27 + 66.04
Końcowe wyniki zawodów: M10N 2.6km 0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Bartoń Bartosz SP36 Gliwice SPG 18.04 + 0.00
2.Milik Olaf UKS Trójka Mikołów S04 20.00 + 1.56
3.Kloc Olaf SP36 Gliwice SPG 22.00 + 3.56
4.Masny Tadeusz UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 23.55 + 5.51
5.Prochoń Filip SP36 Gliwice SPG 26.11 + 8.07
6.Kleczka Maciej SP36 Gliwice SPG 28.21 + 10.17
Próchniak Kevin SP36 Gliwice SPG NKl
Końcowe wyniki zawodów: M12A 3.6km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Wójcik Paweł WKS Wawel Kraków K302991 13.17 + 0.00
2.Marszałek Patryk UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 16.11 + 2.54
3.Nyga Juliusz Kometa Gliwice S283468 17.54 + 4.37
4.Żesławski Mateusz WKS Wawel Kraków K303200 18.16 + 4.59
5.Pijar Jakub UKS Trójka Mikołów S04 19.31 + 6.14
6.Żesławski Jakub WKS Wawel Kraków K303201 19.48 + 6.31
7.Sówka Karol Sparta Czyżowice S03 24.18 + 11.01
8.Skowron Wojciech Kometa Gliwice S283719 25.01 + 11.44
9.Szabat Szymon Kometa Gliwice S283469 25.39 + 12.22
10.Stanik Jakub Sparta Czyżowice S03 38.53 + 25.36
11.Holzer Jan WKS Wawel Kraków K30 44.01 + 30.44
12.Widenka Mateusz Sparta Czyżowice S03 46.52 + 33.35
13.Podgórny Daniel Kometa Gliwice S28 68.34 + 55.17
Tarnowski Przemysław WKS Wawel Kraków K30 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M12B 3.4km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Tylek Mateusz Kometa Gliwice S28 19.50 + 0.00
2.Pytlarski Dawid Kometa Gliwice S28 24.59 + 5.09
3.Skwarek Filip UKS Trójka Mikołów S04 25.47 + 5.57
4.Tkaczyk Maksymilian Kometa Gliwice S28 32.47 + 12.57
Końcowe wyniki zawodów: M14A 3.9km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Salwiński Jan WKS Wawel Kraków K302615 30.07 + 0.00
2.Towarek Michał Kometa Gliwice S283359 32.53 + 2.46
3.Kołodziejczyk Łukasz Kometa Gliwice S283231 33.35 + 3.28
4.Kołodziejczyk Bartłomiej Kometa Gliwice S283230 33.43 + 3.36
5.Sikorski Marcin LUKS Azymek Zdzieszo O473475 38.50 + 8.43
6.Muras Dawid Reflex Rybnik S51 39.31 + 9.24
7.Kochańczyk Jakub Kometa Gliwice S283407 39.40 + 9.33
8.Skoczykłoda Bartosz UKS Trójka Mikołów S04 39.49 + 9.42
9.Kukla Bartosz Kometa Gliwice S282990 46.41 + 16.34
10.Gondek Jan WKS Wawel Kraków K303757 54.33 + 24.26
11.Prawdziuk Tomasz UKS Trójka Mikołów S04 58.34 + 28.27
12.Stolarczyk Patryk Reflex Rybnik S51 74.35 + 44.28
Kuczok Marcin 16 DH im Żwirki i Wi ZHP NKl
Końcowe wyniki zawodów: M14B 5.3km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Pukowiec Dawid ZS Gogołowa ZSG 49.06 + 0.00
2.Filusz Patryk Reflex Rybnik S51 77.19 + 28.13
Szeliga Stanisław WKS Wawel Kraków K30 NKl
Zduński Jakub Reflex Rybnik S51 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M16 5.5km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Byrczek Jan Kometa Gliwice S282726 32.35 + 0.00
2.Hyla Damian LUKS Azymek Zdzieszo O473332 38.24 + 5.49
3.Rusinowski Łukasz Reflex Rybnik S51 42.03 + 9.28
4.Kucharczyk Jakub Kometa Gliwice S282464 43.39 + 11.04
Końcowe wyniki zawodów: M18 5.7km 0m 16k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Jaroszek Jakub Team 360 T361736 32.44 + 0.00
2.Jurczyk Maciej Sparta Czyżowice S03 36.06 + 3.22
3.Krzysteczko Michał UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 65.33 + 32.49
4.Szwaja Mateusz Kometa Gliwice S283411 77.28 + 44.44
Końcowe wyniki zawodów: M21 5.8km 0m 20k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Skorupa Marek WKS Wawel Kraków K301439 31.30 + 0.00
2.Garbacik Michał WKS Wawel Kraków K301584 36.38 + 5.08
3.Masztalski Paweł UKS ZSZ-Jedynka Jast S012558 40.22 + 8.52
4.Borgiel Jarek UKS ZSZ-Jedynka Jast S011766 41.03 + 9.33
5.Drągowski Piotr KS OK! Sport W02687 43.18 + 11.48
6.Mastela Rafał UKS ZSZ-Jedynka Jast S011759 44.28 + 12.58
7.Waluga Ireneusz AR Team Polska ART 46.08 + 14.38
8.Skorupa Piotr MUKS Gliwice MUK1696 46.25 + 14.55
9.Bluza Łukasz Indywidualnie IND 48.08 + 16.38
10.Prajsnar Bartosz Indywidualnie IND 48.39 + 17.09
11.Pasek Marcin UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 54.28 + 22.58
12.Musiał Wojciech DXN Tychy DXN 56.29 + 24.59
13.Szabla Rafał Indywidualnie IND 57.29 + 25.59
Wańkowicz Mateusz Reflex Rybnik S51 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M35 6.2km 0m 19k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Dzik Mirosław Górzanka NAwojowa Gó K011195 33.41 + 0.00
2.Janas Sebastian Indywidualnie IND 40.05 + 6.24
3.Polewka Tomasz Kometa Gliwice S280301 46.54 + 13.13
4.Niezgoda Przemysław ATZ Racibórz ATZ 51.14 + 17.33
5.Kutkiewicz Marcin Indywidualnie IND 51.17 + 17.36
6.Markowski Marcin Kometa Gliwice S280631 58.18 + 24.37
7.Wójcik Grzegorz WKS Wawel Kraków K303195 68.19 + 34.38
Końcowe wyniki zawodów: M40 6.3km 0m 17k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Masny Krzysztof UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 41.31 + 0.00
Wiśniewski Paweł WKS Wawel Kraków K302932 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M45 5.4km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Niessner Piotr WKS Wawel Kraków K302725 38.11 + 0.00
2.Jurczyk Piotr Sparta Czyżowice S03 39.30 + 1.19
3.Skorupa Stanisław MUKS Gliwice MUK 40.22 + 2.11
4.Słoński Marek WKS Wawel Kraków K303192 40.48 + 2.37
5.Żesławski Wojciech WKS Wawel Kraków K303660 64.26 + 26.15
6.Brańczyk Andrzej ZS Gogołowa ZSG 67.18 + 29.07
Końcowe wyniki zawodów: M55 5.0km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Wojarski Krzysztof Bielsko-Biała O-Team BBO 34.35 + 0.00
2.Musiał Tadeusz DXN Tychy DXN 41.20 + 6.45
3.Polewski Dariusz Jedynka Zdzieszowice 1ZD 44.56 + 10.21
Końcowe wyniki zawodów: M65 4.4km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Wysocki Andrzej Kometa Gliwice S282697 38.50 + 0.00
2.Blimke Roman Indywidualnie IND189 55.42 + 16.52
3.Dvorak Vlastimil Banik Ostrava OBO 67.14 + 28.24
Końcowe wyniki zawodów: Open 4.7km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------
1.Ryba Rafał Sparta Czyżowice S03 30.16 + 0.00
2.Łyp Piotr Sparta Czyżowice S03 34.28 + 4.12
3.Pipiro Grażyna Indywidualnie IND 55.05 + 24.49
4.Pipiro Grzegorz Indywidualnie IND 56.04 + 25.48
5.Byrczek Katarzyna Indywidualnie IND 70.13 + 39.57
6.Kujańska Aleksandra Indywidualnie IND 87.09 + 56.53
Cimek Marta ZS Gogołowa ZSG NKl
Grzegorzecka Aleksandra Sparta Czyżowice S03 NKl
Darmowy hosting zapewnia PRV.PL