Końcowe wyniki zawodów 2016-09-25 19:28:03
Mistrzostwa Śląska klasyk
===SZBnO========================================================Orienteering Organiser 2006===
Końcowe wyniki zawodów: K10N 10.0km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------
1.Justyna Dziuba;2006 SP 7 Gliwice 7GL 17.08 + 0.00
2.Julianna Polewka;2006 UKS Kometa Gliwice S28 18.53 + 1.45
3.Magdalena Słomska;2006 UKS Trójka Mikołów UTM 18.54 + 1.46
4.Daria Wójtowicz;2005 SP 89 Kraków
SPK 20.29 + 3.21
5.Wiktor Wiktoria;2006 SP 36 Gliwice 36G 22.44 + 5.36
6.Żułkiewicz Agnieszka;2006 SP 36 Gliwice 36G 24.51 + 7.43
7.Oliwia Jarosz;2006 SP 36 Gliwice 36G 26.13 + 9.05
8.Natalia Borysów; UKS Kometa Gliwice S28 29.45 + 12.37
9.Zuzanna Musioł; UKS Trójka Mikołów UTM 30.01 + 12.53
10.Aleksandra Myśliwiec;2007 SP 7 Gliwice 7GL 31.07 + 13.59
11.Kornelia Piotrowska;2007 UKS Trójka Mikołów UTM 43.35 + 26.27
12.Maja Kwiatek;2007 UKS Trójka Mikołów UTM 45.16 + 28.08
Samanta Arwaj;2006 SP 36 Gliwice 36G NKl
Końcowe wyniki zawodów: K12A 12.0km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Pola Niessner;2007 WKS Wawel Kraków K303651 15.45 + 0.00
2.Antonia Słońska;2007 WKS Wawel Kraków K303190 16.35 + 0.50
3.Gabriela Kiliszewska;2004 WKS Wawel Kraków K303761 17.29 + 1.44
4.Hanna Królikiewicz;2005 WKS Wawel Kraków K303191 17.57 + 2.12
5.Matylda Leśniak;2004 UKS Kometa Gliwice S28 27.27 + 11.42
6.Dominika Student; UKS Sparta Czyżowice S03 27.40 + 11.55
7.Małgorzata Syryjczyk;2006 UKS Trójka Mikołów UTM 30.51 + 15.06
8.Emila Błaszczok; UKS Sparta Czyżowice S03 40.23 + 24.38
9.Laura Staniczek; UKS Sparta Czyżowice S03 45.25 + 29.40
10.Julia Golenia;2004 UKS Kometa Gliwice S28 46.20 + 30.35
11.Oliwia Koczy; UKS Sparta Czyżowice S03 51.28 + 35.43
Końcowe wyniki zawodów: K12B 12.0km 0m 5k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Maja Lamparska;2005 WKS Wawel Kraków K30 17.35 + 0.00
2.Maja Skorupa;2004 LKS Górzanka Nawojow K013724 18.23 + 0.48
3.Julia Kochoń;2005 UKS Kometa Gliwice S28 29.15 + 11.40
4.Barbara Socha;2007 WKS Wawel Kraków K303676 30.45 + 13.10
5.Julia Milczarek UKS Reflex Rybnik S51 32.41 + 15.06
6.Julia Arwaj;2005 UKS Kometa Gliwice S28 45.23 + 27.48
7.Inga Milik;2004 UKS Trójka Mikołów UTM 61.14 + 43.39
Julia Polak 16 DH im. Żwirki i W 16D NKl
Końcowe wyniki zawodów: K14A 14.0km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Aleksandra Polewka;2002 UKS Kometa Gliwice S28 34.11 + 0.00
2.Wiktoria Czapska;2003 UKS Kometa Gliwice S28 40.22 + 6.11
3.Natalia Bartoń;2002 UKS Kometa Gliwice S28 46.10 + 11.59
4.Natalia Sobel;2002 UKS Kometa Gliwice S28 47.18 + 13.07
5.Kinga Pogoda;2002 UKS Kometa Gliwice S28 48.47 + 14.36
6.Natalia Wójcik;2002 WKS Wawel Kraków K302992 51.13 + 17.02
7.Kornelia Grzesł‚o;2002 UKS Trójka Mikołów UTM 58.18 + 24.07
8.Marta Łabuzek;2003 WKS Wawel Kraków K303762 61.26 + 27.15
9.Aleksandra Starowicz;2003 UKS Trójka Mikołów UTM 63.45 + 29.34
10.Monika Weisman;2003 UKS Słoneczko Żory S02 73.38 + 39.27
11.Paulina Misztal; UKS Słoneczko Żory S02 74.17 + 40.06
12.Wiktoria Kranc;2003 UKS Reflex Rybnik S51 79.16 + 45.05
13.Wiktoria Jaroń;2002 WKS Wawel Kraków K30 91.13 + 57.02
Nina Kwiatek;2003 UKS Trójka Mikołów UTM NKl
Julia Nyga;2002 UKS Kometa Gliwice S28 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K16 1.0km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Adrianna Biederman ; WKS Wawel Kraków K301509 36.30 + 0.00
2.Maja Garbacik;2000 WKS Wawel Kraków K301585 39.51 + 3.21
3.Magdalena Topór ; WKS Wawel Kraków K302935 45.41 + 9.11
4.Olga Kozłowska;2001 Patria Młynne K312271 50.53 + 14.23
5.Wiktoria Weisman;2000 Indywidualnie Śląski S00 62.32 + 26.02
6.Maria Kozłowska;2001 Patria Młynne K312270 64.21 + 27.51
7.Elżbieta Wilczek;2000 UKS Słoneczko Żory S02 94.43 + 58.13
8.Martyna Sporysz;2001 BSRS BSR 100.43 + 64.13
9.Laura Koncka;2001 UKS Reflex Rybnik S51 103.36 + 67.06
10.MONIKA GÓROWICZ;2000 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 106.35 + 70.05
NATALIA JAWORSKA;2000 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K18 1.0km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Wiktoria Kozłowska;1999 Patria Młynne K312269 66.13 + 0.00
2.MARTA PIGUŁA;1998 LO 2 Cieszyn LO2 96.12 + 29.59
3.Wojtynek Daria;1998 LO 2 Cieszyn LO2 100.56 + 34.43
WIKTORIA MICHEWICZ;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
IZABELA CIOMPA;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
JULIA KAISER;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
MONIKA SOBEL;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
JOANNA SIKORA;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
Julia Piwowarczyk;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
Wiktoria Pokorny;1998 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
LUCYNA MIGAS;1999 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
Końcowe wyniki zawodów: K21 2.0km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Malwina Wysocka;1985 KS OK!Sport Warszawa W02 786 57.39 + 0.00
2.Izabela Kasza;1994 UKS Reflex Rybnik S51 661 65.36 + 7.57
3.Hanna Marszałek;1978 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 72.34 + 14.55
4.Koziołek Julia Indywidualnie Rybnik INR 75.39 + 18.00
5.Aleksandra Kost;1987 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 123.56 + 66.17
Końcowe wyniki zawodów: K35 3.0km 0m 12k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jolanta Kozłowska;1974 Patria Młynne K312841 49.52 + 0.00
2.Bogusława Słońska;1976 WKS Wawel Kraków K303655 58.59 + 9.07
3.Helena Wiercioch-Wójtowicz;1977 3.RWT SP
RWT 62.07 + 12.15
4.Maria Marszałek;1974 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 68.55 + 19.03
5.Marta Syryjczyk;1976 UKS Trójka Mikołów UTM 72.18 + 22.26
6.Iwona Lamparska;1973 3.RWT SP
RWT 81.34 + 31.42
7.Katarzyna Syryjczyk Słomska UKS Trójka Mikołów UTM 138.49 + 88.57
Anna Syryjczyk;1978 UKS Trójka Mikołów UTM NKl
Aleksandra Piotrowska;1976 UKS Trójka Mikołów UTM NKl
Izabela Milik;1977 UKS Trójka Mikołów UTM NKL-LIM
Końcowe wyniki zawodów: K45 4.0km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Urszula Czerkawska;1962 Indywidualnie Katowi IKG1495 51.26 + 0.00
2.Izabela Musiał;1963 DXN Tychy DXN 59.39 + 8.13
3.Beata Polewka;71 UKS Kometa Gliwice S28 80.43 + 29.17
4.Aleksandra Kwiatek;1973 Indywidualnie Rybnik INR 95.05 + 43.39
5.Anna Bogucka-Jaroszek;1970 Team 360 W082245 98.25 + 46.59
Końcowe wyniki zawodów: K55 5.0km 0m 8k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jolanta Wysocka;56 UKS Kometa Gliwice S28 46.23 + 0.00
2.Kamilla Wojarska;1960 Bielsko-Biała O-Team BBO 70.59 + 24.36
Końcowe wyniki zawodów: KM10R 0.0km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Bartł‚omiej Dziedzina;2003 UKS Reflex Rybnik S51 18.00 + 0.00
2.Jakub Wójtowicz;2010 Indywidualnie IND 22.22 + 4.22
3.Mateusz Reck;2004 UKS Reflex Rybnik S51 23.01 + 5.01
4.Przemysław Masny;2010 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 24.34 + 6.34
5.Dawid Marszał‚ek;2010 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 24.40 + 6.40
6.Kamil Wowra;2002 UKS Reflex Rybnik S51 26.08 + 8.08
7.Feliks Szabla Indywidualnie IND 28.47 + 10.47
8.Szymon Kucia;2010 UKS Trójka Mikołów UTM 45.58 + 27.58
9.Justyna Lewandowska ;14 ATZ Racibórz ATZ 112.08 + 94.08
Radek Łyp UKS Sparta Czyżowice S03 NKl
Końcowe wyniki zawodów: M10N 10.0km 0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Olaf Milik;2006 UKS Trójka Mikołów UTM 21.48 + 0.00
2.Bartosz Bartoń;2006 SP 36 Gliwice 36G 23.49 + 2.01
3.Kevin Próchniak;2006 SP 36 Gliwice 36G 27.17 + 5.29
4.Filip Prochoń;2007 SP 36 Gliwice 36G 27.58 + 6.10
5.Tadeusz Masny;2008 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 29.53 + 8.05
6.Szymon Piotrowski;2009 UKS Trójka Mikołów UTM 32.57 + 11.09
7.Igor Magiera; 2006 SP 36 Gliwice 36G 33.30 + 11.42
8.Paweł Syryjczyk;2009 UKS Trójka Mikołów UTM 34.58 + 13.10
9.Mateusz Kucia;2006 UKS Trójka Mikołów UTM 68.10 + 46.22
Końcowe wyniki zawodów: M12A 12.0km 0m 6k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Patryk Marszał‚ek;2005 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 12.44 + 0.00
2.Wojciech Skowron;2004 UKS Kometa Gliwice S28 15.02 + 2.18
3.Paweł Wójcik;2005 WKS Wawel Kraków K302991 16.04 + 3.20
4.Jakub Żesławski;2005 WKS Wawel Kraków K303201 22.48 + 10.04
5.Jan Holzer; WKS Wawel Kraków K30 24.57 + 12.13
6.Szymon Szabat;2004 UKS Kometa Gliwice S28 28.37 + 15.53
7.Juliusz Nyga;2005 UKS Kometa Gliwice S28 29.59 + 17.15
8.Daniel Podgórny;2004 UKS Kometa Gliwice S28 30.42 + 17.58
9.Przemysław Tarnowski;2007 WKS Wawel Kraków K30 34.09 + 21.25
10.Jakub Staniczek; UKS Sparta Czyżowice S03 36.00 + 23.16
11.Mateusz Widenka; UKS Sparta Czyżowice S03 60.50 + 48.06
12.Karol Sówka; UKS Sparta Czyżowice S03 87.34 + 74.50
Końcowe wyniki zawodów: M12B 12.0km 0m 5k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mateusz Tylek;2004 UKS Kometa Gliwice S28 24.28 + 0.00
2.Filip Skwarek;2004 UKS Trójka Mikołów UTM 27.19 + 2.51
3.Dawid Pytlarski;2005 UKS Kometa Gliwice S28 30.13 + 5.45
4.Maksymilian Tkaczyk;2004 UKS Kometa Gliwice S28 30.51 + 6.23
Szymon Kozok 16 DH im. Żwirki i W 16D NKl
Końcowe wyniki zawodów: M14A 14.0km 0m 10k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jan Salwiński;2003 WKS Wawel Kraków K302615 43.21 + 0.00
2.Jakub Kochańczyk;2003 UKS Kometa Gliwice S28 43.30 + 0.09
3.Bartłomiej Kołodziejczyk;2003 UKS Kometa Gliwice S28 46.19 + 2.58
4.Jan Gondek;2003 WKS Wawel Kraków K303757 49.54 + 6.33
5.Michał Towarek;2003 UKS Kometa Gliwice S28 50.40 + 7.19
6.Łukasz Kołodziejczyk;2003 UKS Kometa Gliwice S28 51.51 + 8.30
7.Maciej Pasierbski;2002 BSRS BSR 53.28 + 10.07
8.Bartosz Kukla;2002 UKS Kometa Gliwice S28 54.40 + 11.19
9.Filip Buława;2 UKS Kometa Gliwice S283410 58.22 + 15.01
10.Dawid Muras;2002 UKS Reflex Rybnik S51 59.20 + 15.59
11.Tomasz Prawdziuk;2003 UKS Trójka Mikołów UTM 69.58 + 26.37
Końcowe wyniki zawodów: M14B 14.0km 0m 7k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Dawid Pukowiec;2002 ZS Gogołowa ZSG 38.34 + 0.00
2.Stanisław Szeliga;2002 WKS Wawel Kraków K30 39.32 + 0.58
3.Szymon Filusz UKS Reflex Rybnik S51 80.20 + 41.46
4.Zduński Jakub UKS Reflex Rybnik S51 83.10 + 44.36
Końcowe wyniki zawodów: M16 1.0km 0m 13k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Jan Byrczek;2000 UKS Kometa Gliwice S28 49.22 + 0.00
2.Jakub Kucharczyk;2001 UKS Kometa Gliwice S28 60.00 + 10.38
3.Łukasz Rusinowski;2000 UKS Reflex Rybnik S51 92.09 + 42.47
Michał Padło;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKL-LIM
Końcowe wyniki zawodów: M18 1.0km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Kurowski Damian LO 2 Cieszyn LO2 90.14 + 0.00
2.Mateusz Szwaja;1999 UKS Kometa Gliwice S28 95.16 + 5.02
MARIUSZ BUGAŁA;2000 LO 2 Cieszyn 2LO NKl
KACPER KARETA;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
Bartłomiej Gąsior;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
JAKUB KLIŚ;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
Marcin Bobko;1999 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
Jacek Jagosz; 2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKl
REMIGIUSZ MACH;2000 LO 2 Cieszyn LO2 NKL-LIM
MARCIN SKIPIOŁ;1999 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 NKL-LIM
Michał Krzysteczko;1999 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 NKL-LIM
Końcowe wyniki zawodów: M21 2.0km 0m 21k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Marek Skorupa;1996 WKS Wawel Kraków K301439 56.01 + 0.00
2.Michał Garbacik;1995 WKS Wawel Kraków K301584 61.57 + 5.56
3.Jarek Borgiel;1997 UKS ZSZ-Jedynka Jast S011766 63.30 + 7.29
4.Piotr Skorupa;1993 MUKS Gliwice S22 66.25 + 10.24
5.Ireneusz Waluga; AR Team Polska ART 72.40 + 16.39
6.Rafał Mastela;1973 UKS ZSZ-Jedynka Jast S011759 75.22 + 19.21
7.Paweł Masztalski;1985 UKS ZSZ-Jedynka Jast S012558 76.49 + 20.48
8.Łukasz Jędrocha; Indywidualnie IND 78.10 + 22.09
9.Łukasz Bluza;1982 Katowice KAT 79.27 + 23.26
10.Piotr Drągowski;1982 KS OK!Sport Warszawa W02 687 93.36 + 37.35
11.Mateusz Sporysz;1993 BSRS BSR 93.40 + 37.39
12.Rafał Szabla;1988 Indywidualnie Rybnik INR 95.16 + 39.15
Końcowe wyniki zawodów: M35 3.0km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Mirosław Dzik;1971 LKS Górzanka Nawojow K011195 54.51 + 0.00
2.Tomasz Polewka;73 UKS Kometa Gliwice S28 61.00 + 6.09
3.Sebastian Janas;1974 Indywidualnie IND 65.46 + 10.55
4.Waldemar Marszałek;1973 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 74.52 + 20.01
5.Przemysław Niezgoda;1978 ATZ Racibórz ATZ 75.31 + 20.40
6.Piotr Lewandowsk; ATZ Racibórz ATZ 81.56 + 27.05
7.Grzegorz Wójcik;1974 WKS Wawel Kraków K303195 84.22 + 29.31
8.Marcin Markowski;81 UKS Kometa Gliwice S28 84.38 + 29.47
9.Marcin Kutkiewicz;1980 3.RWT SP
RWT 97.25 + 42.34
Bartłomiej Syryjczyk;1980 UKS Trójka Mikołów UTM NKl
Końcowe wyniki zawodów: M40 4.0km 0m 15k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Krzysztof Masny;1976 UKS ZSZ-Jedynka Jast S01 62.42 + 0.00
Łukasz Piotrowski;1976 UKS Trójka Mikołów UTM NKl
Końcowe wyniki zawodów: M45 4.0km 0m 14k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Piotr Niessner ; WKS Wawel Kraków K302725 51.34 + 0.00
2.Mariusz Skorupa;70 LKS Górzanka Nawojow K011004 54.42 + 3.08
3.Marek Słoński;1969 WKS Wawel Kraków K303192 54.57 + 3.23
4.Stanisław Skorupa;1964 MUKS Gliwice S22 59.30 + 7.56
5.Andrzej Brańczyk;1961 ZS Gogołowa ZSG 117.44 + 66.10
Końcowe wyniki zawodów: M55 5.0km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Krzysztof Wojarski;1960 Bielsko-Biała O-Team BBO 38.51 + 0.00
2.Dariusz Polewski;1961 Jedynka Zdzieszowice ZDZ 60.58 + 22.07
3.Tadeusz Musiał;1961 DXN Tychy DXN 61.46 + 22.55
Końcowe wyniki zawodów: M65 6.0km 0m 11k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Andrzej Wysocki;51 UKS Kometa Gliwice S28 66.37 + 0.00
2.Roman Blimke;1946 Indywidualnie Śląski S00 189 73.10 + 6.33
3.Vlastimil Dvorak;1949 Banik Ostrava BOV 76.50 + 10.13
Końcowe wyniki zawodów: OPEN 0.0km 0m 9k
----------------------------------------------------------------------------------------------
1.Piotr Łyp; UKS Sparta Czyżowice S03 50.58 + 0.00
2.Grzegorz Pipiro;1957 Jastrzębie JAS 82.36 + 31.38
3.Lucyna Piechoczek Niezgoda ATZ Racibórz ATZ 83.15 + 32.17
4.Grażyna Pipiro;1957 Jastrzębie JAS 85.17 + 34.19
5.Michalik Marcin LO 2 Cieszyn LO2 105.31 + 54.33
6.Elżbieta Zgrzendek 16 DH im. Żwirki i W 16D 146.24 + 95.26
Bronisław Kwiatoń 16 DH im. Żwirki i W 16D NKl
Darmowy hosting zapewnia PRV.PL